top of page

1970 yılında Ankara'da doğdu.

Ankara Maliye Meslek Lisesini ve 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi maliye bölümünü bitirdi. 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri University of İllinois'de işletme mastırını tamamladı.

Sigorta Bağımsız Denetçiliği ve Dış Ticaret Uzmanlığı sertifika programlarını tamamlayarak bu ünvanları aldı.

Meslek hayatına 1993 yılında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı olarak başladı.

Hesap Uzmanlığı döneminde vergi incelemeleri, mesleki araştırmalar, Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu ve Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) adına incelemeler yaptı.

2000 yılında Türkiye'de periyodik bir yayının dijital ortama aktarılmasının ilk örneği olan Vergi Dünyası Dergisi CD'sini hazırladı.

2006-2007 yıllarında VEDOP, e-beyanname, yazılım geliştirilmesi, veri yönetimi, network yönetimi ve elektronik uygulamalardan sorumlu Gelir İdaresi Başkanlığı Grup Başkanı olarak görev yaptı. Bu dönemde bankaların vatandaşlık numarası ile işlem yapması projesi, Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı kuruluş ve organizasyon komitesi üyeliklerinde bulundu. 

2007 yılında Deloitte Touche Tohmatsu Türkiye ofisinde Yeminli Mali Müşavir olarak çalıştı.

2008 yılından beri kendi ofisinde Yeminli Mali Müşavirlik ve danışmanlık hizmetini sürdürmektedir.

2016 yılında Türkiye'de gerçekleştirilen 23. Dünya Enerji Kongresi organizasyon çalışmalarında bulundu; Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi denetim kurulu üyesi olarak görev yaptı.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

bottom of page